בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

מערכת דיוור אלקטרוני

 

 

מדיה מייל - דוור חדש (מערכת לשיווק אלקטרוני)

העתיד כבר כאן - אומרים רבים...

ונוסיף לאמרה הזו שהעתיד אמנם כבר כאן, אבל עדיין יש לנו עדיין עתיד לפנינו...ומכאן ברור שצריך להיות ערוכים גם לשינויים הרבים שעוברת רשת האינטרנט, ולאפשרויות שבהן מתבצעות שם פעולות השיווק.הפוטנציאל קיים, אתרי אינטרנט על סוגיהם השונים, רשתות חברתיות, מכשירים ניידים חכמים, קמפיינים לקידום וכמובן מערך שליחת דיוור אלקטרוני ישיר.

 

 

מערכות לשיווק אלקטרוני, או ניוזלטר בשפת הרשת, הינם כלי נוסף ומצוין לשמירת קשר ולפיתוח מועדון לקוחות עבור המותג או הארגון שלכם.אם ברצונכם להכריז על מוצר חדש, לבשר על כנס או תערוכה, לשלוח מידי פעם מכתב בתפוצה משלכם מעוצב ברוח הארגון ומייצג אתכם בצורה מכובדת, כאשר ההגעה אל תיבות הדואר המורשות הינה חוקית לחלוטין - הרי כלי הדיוור האלקטרוני הינו נהדר לשמירה ולקשר הדוק עם הלקוחות שלכם. 

מדיה מייל הינה  מערכת דיוור המספקת לארגונים, חברות ועסקים קטנים פתרון כולל לדיוור אלקטרוני והפצת דואר פרסומי ולא רק ברשת. המערכת קלה לשימוש עם כל התכונות הדרושות כדי להבטיח דיוור איכותי ובעל עבירות גבוהה.

 Media Mail מקבוצת  MediaConcept הינה חברה המציע לכם דרך לשיווק אלקטרוני, עי" שליחת מיילים או מסרים על בסיס קבוע או חד פעמי על פי דרישה, לרשימת תפוצה ארגונית חוקית ומורשה,ללקוחות אשר אישרו קבלת דואר מהארגון שלך.המערכת חוקית לחלוטין ועושה שימוש אך ורק ברשימות דיוור פנים ארגוניות.

חוק הספאם והמערכת שלנו...

חוק הספאם קובע שאין לשלוח דואר פרסומי ללקוחות קצה שאינם מעוניינים לקבל דואר שכזה, או לא אישרו זאת במפורש. יחד עם זאת בעת שליחת דואר פרסומי (גם בפעם הראשונה) ובכלל :

1. חובה לציין את העובדה שמדובר בדואר פרסומי (בראש דבר הפרסומת).
2. חובה לציין מיהו הגורם השולח ודרכי התקשרות עימו.
3. לאפשר יכולת הסרה בדרך מקובלת וקלה (הסרה אוטומטית בולטת או בקשה להסרה).
4. לא לצרף יותר את הנמען אלא אם כן ביקש זאת מחדש במפורש.

על כל אלו המערכת שלנו נותנת מענה חוקי ומדויק.

תזמון ושליחה מבוקרת

המערכת מתזמנת שליחה ע"פ פרמטרים מובנים מראש ,בכמות מתוזמנת מראש ובשליחות ממוספרות נניח בכל שעה עגולה. בכך לא מעמיסה המערכת שליחה כבדה וחד פעמיתץהמערכת נותנת למקבלי הדיוור אפשרות חוקית להסרת עצמם מרשימת התפוצה באופן אוטומטי בכל רגע נתון,ובנוסף ,מי שנרשם בטופס רשימת התפוצה באתר, מקבל אל המייל שרשם כפתור לאישור (אקטיבציה) ,על מנת לאשר שאכן הוא הנרשם, ובכך להפוך את הרשמתו לחוקית ואמיתית.

תכונות עיקריות:

  אפשרות לאיסוף מיילים באופן אוטומטי דרך אתר הבית.
  שליחת מיילים עד 10.000 לקוחות מורשים.
  ניתן להוסיף ולהסיר מיילים מרשימת התפוצה באופן אוטומטי.
  שליחת מיילים מתוזמנת (לא מעמיסה על שרתי הדואר).
  עיצוב חופשי וללא הגבלה.
  ניהול וכתיבת ניוזלטרים באופן עצמאי.
  אפשרות לעריכה מלאה של תוכן, דרך מערכת ניהול.
  הזנת רשימת תפוצה באופן עצמאי (רשימה או יחיד).
  מעקב ובקרה על כמות המיילים שנקראו .
  מנוע חיפוש על פי שמות או מיילים .
  תצוגה מקדימה לפני שליחה.
  שליחת ניוזלטר ניסיוני לפני שליחה.
  אפשרות להוספת טקסט שיווקי בתחתית המודעה .
  ועוד..

 

 

הרשמה לקבלת דיוור אלקטרוני(ניוזלטר):

 


*השימוש במערכת מותנה בחתימת הרוכש על התחייבות  לשליחת אך ורק ללקוחות מאשרים ומורשים, ופעילות אך ורק ע"פ חוקי ה"ספאם".
 

אל אתר המערכת לדיוור אלקטרוני

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?