בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

אתר בפייסבוק

 

 

מה זה אתר בפייסבוק?

הכניסה המטאורית של פייסבוק אל המחשבים שלנו ואל השגרה שלנו, הפכה את הרשת החברתית הגדולה והחשובה בעולם, לחלק הכרחי מהיום יום הפרטי והעסקי של חיינו.חברות ועסקים גדולים וקטנים בונים את מיתוגם ואת נוהל השיווק שלהם לא רק דרך אתר אינטרנט כזה או אחר, אלא גם דרך מערך שיווקי מכוון וממוקד חברתית דרך מערך הפייסבוק העסקי.השילוב בין אתר אינטרנט לבין הפייסבוק כולל שילובים ואינטגרציה, שיתופים למיניהם ורבים העסקים אשר מתהדרים בדף פייסבוק עסקי ומראים אותו ואת פני חבריהם המשתפים ולוחצי ה"לייק" גם בחזית אתר הבית שלהם.

דף האוהדים של פייסבוק, או הפלטפורמה העסקית של פייסבוק מהווה מנוף ומקדם עסקי מהמעלה הראשונה, ונותן אפשרויות רבות ומגוונות לשילוב נחיתה ממוקדת בתוך הפייסבוק, יצירת מערכת אוהדים המקבלת מסרים ,כתבות, תמונות ועוד, הישר אליהם ובאופן שוטף. 

אם נדרשנו בעבר לבצע פעולות שיווק וקידום נמרצות ויקרות על מנת להביא קהל גולשים לאתר שלנו יפה ככל שיהיה ,אטרקטיבי, מושך וממוקד גילינו שהתהליך קשה ולא קל ובעיקר מול מתחרים שעושים כמעט את אותו הדבר.לא שצריך לוותר על פעולות קידום לאתר, אבל שילוב של קידום והקמת מערך פייסבוק עסקי יביאו תוצאות יפות לכל עסק או ארגון.

עם כניסת מערך הפייסבוק העסקי להחלטות השיווק של הארגון, מהר מאוד התברר שקל הרבה יותר להגיע לקהל גולשים פוטנציאלי דרך המערך החברתי של הארגון הגולש בפייסבוק דרך קבע., ודרך הפייסבוק לשווק ולהגיע אל האתר ואל תוכן אותו אתם רוצים לשווק ולקדם.

 

 

 

 

 

 

ב- MediaFace נכנסים לתמונה.לאחר פיתוח וחשיבה שיווקית ומיתוגית הקמנו מערכת המשלבת את תכונות אתר האינטרנט הרגיל והמוכר,כולל כל אותם יתרונות של ניהול תכנים, שילוב גלריות, סרטונים או כל תוכן אחר, יחד עם מערך הפייסבוק העסקי, תוך שימוש בפלטפורמת הפיתוח המדהימה של פייסבוק, זאת ע"י הטמעה של המערכת בתוך הפייסבוק העסקי של הארגון, ובכך לתת לך הלקוח את היכולת להקים ולנהל אתר אינטרנט לכל דבר ועניין, מעוצב ברוח העסק ומתעדכן באופן פשוט וקל.  

עם התהליכים המתהווים ומתרחבים בתופעת הרשת החברתית, אין לנו ספק שאתם צריכים להיות שם, וחייבים אתר פייסבוק משלכם לעסק או לארגון, תוך ניצול המדיה והחברים בה למטרות שיווק, מיתוג  וחשיפה ללקוחות חדשים. גם אתם צריכים אתר בפייסבוק, ברמה גבוהה ובטכנולוגיה מתקדמת.

 

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?