בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

מדיה פייס-MediaFace

 

 

MediaFace מציעה ללקוחות שלה מערך שיווק חדשני יעיל ומרתק, הלוקח אתכם מיתוגית שיווקית ועיצובית

כמה וכמה צעדים קדימה, ומשיגה עבורכם את היתרון השיווקי הגדול אותו חיפשתם - אתר אינטרנט בפייסבוק!!!

 

MediaFace מקבוצת מדיה קונספט בניית אתרים הינה חברה המתמחה בביצוע, הקמה, עיצוב ומיתוג של העסק שלכם בתוך מערך הפייסבוק העסקי. הפרויקט אותו נבצע עבורכם הינו אתר אינטרנט לכל דבר הממוקם ומוטמע בתוך אתר הפייסבוק העסקי, מעוצב באווירת אתר הבית שלכם, ומשתלב במערך העיצובי של אתר הפייסבוק.ב MediaFace פיתחנו עבורכם בעלי הדפים העסקיים בפייסבוק, וגם אלו שעדיין לא נמצאים שם, מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול, יחד עם זאת חזקה בתכונות רבות ומגוונות, עם כל היתרונות של ניהול ועדכון אתרים מנוהלי תוכן ברשת, ויחד עם מראה חדשני ועדכני, יתנו לעסק שלכם נראות שיווקית-חברתית, שתמתג את העסק גבוה כפלטפורמה תחרותית אמיתית מול המתחרים.


מה כוללת הקמה של אתר מלא בפייסבוק?

  עיצוב תכנון ואפיון של האתר.
  דפי תוכן ומידע ללא הגבלה.
  שילוב גלריות, תמונות, הטמעת סרטונים.
  ממשק ניהולי קל לתפעול ועדכון.
  התאמת התכנים ברוח האתר.
  התאמה למגבלות ולמידות של פייסבוק.
  הדרכה ותמיכה.

 

 

 

הקמה של אתר בפייסבוק, המזוהה עם העסק שלכם, המשתלב ומוטמע בתוך הדפים העסקיים, הופך את אתר הפייסבוק למערכת שיווקית עם פוטנציאל גדול, עם חשיפה מוגברת לקהלים ויעדים חדשים, והופכים את כרטיס הביקור העסקי שלכם למערכת משולבת ודו צדדית, אתר אינטרנט ואתר בפייסבוק.   

 

הרשת החברתית פייסבוק הינה הפלטפורמה החברתית הגדולה והפופולארית בעולם, ומכיוון שכך הרי כל עסק והעסק שלך, חייבים להיות שם ,הסיבות הן רבות ומגוונות, ובעיקר בשל העובדה שכולם פשוט כבר שם, ואיך אומרים :"אם אתה לא שם אתה לא קיים"....

 

אין ספק שאתר אינטרנט חשוב ביותר לכל עסק, אבל כיום עם פריצת הרשתות החברתיות ויכולות השיווק בהן,לא די בכך, מיתוג העסק לרמות הגבוהות והאינטגרציה בין הפייסבוק העסקי שלכם לבין אתר האינטרנט הוא הכרחי במידה שווה.

 

אפשרויות השיווק בפייסבוק רבות, הפלטפורמה העסקית בפייסבוק מתרחבת ומשתפרת לעיתים קרובות ונותנת למפתחים יכולות חדשות ומגוונות על מנת לפתח ולקדם את הפן החברתי ובעיקר לקדם פלטפורמות עסקיות ושיווקיות.

 

 

מערך הפייסבוק של MediaFace משלב את יכולות הפייסבוק הידועות יחד עם כוח החשיפה הוויראלי של הרשת החברתית , כל זאת בשילוב אתר אינטרנט דינאמי מנוהל תוכן, אשר מוגדר ומתוכנת בתוך דף העסק שלכם, ממש כך, אתר אינטרנט בתוך מערך הפייסבוק של העסק!!! תחשבו על כך, שילוב בין רשת חברתית שנמצאת כבר אצל כולם לבין אתר אינטרנט לכל דבר, עם יכולות ניהול והיתרונות הידועים של אתר אינטרנט, תפריטים, תכנים משתנים, תמונות, גלריות ,טפסי יצירת קשר ועוד...

 

 

קל מאוד לייצר עמוד עסקי בפייסבוק, וכמעט כל אחד יכול, אבל על מנת להיראות ייחודי, מקצועי, שיווקי ובעיקר תדמיתי, חשוב לקבל ייעוץ וביצוע מאנשי מקצוע שזהו תחומם. MediaFace מביאה לכם את האפשרות החדשנית לנהל את התוכן באתר הפייסבוק ממש כמו באתר רגיל, את היתרונות הגדולים והרבים של אתר אינטרנט בפייסבוק, מעוצב, בעל יכולת לניהול התוכן בו, תואם לאתר הבית שלכם, מותאם לצרכים של העסק ועונה על דרישות הפייסבוק. 

 

יתרונות אתר אינטרנט בפייסבוק

     העסק ממותג ברשת החברתית הפופולארית בעולם

     יכולת עידכון ודינאמיות

     עיצוב ייחודי תואם אתר/עסק

     יצירת קשר מתוך האתר בפייסבוק

     אפשרויות קידום משופרות

     חשיפת אתר הבית 

     חשיפה ללקוחות רשת חדשים

     חדשנות ועדכניות

     כולם כבר שם...

 

 

כניסה לאתר MediaFace  מקבוצת מדיה קונספט - אל האתר

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?