בקרוב-שאלות ותשובות און ליין.
בואו לשאול את השאלות ולקבל את כל התשובות, בניית אתרים, אפיון, עיצוב אתרים, בניית אתרים בפייסבוק ועוד. הצוות שלנו לרשותכם, הידע שלנו לשרותכם, מה לעשות כדי להפיק אתר מוצלח? איך ניתן לקדם אתר ומהן הדרכים? האם אתר בפייסבוק יכול להיות מנוהל תוכן?....השאלות שלכם, התשובות שלנו...בקרוב...

תהליך בניית אתר בפייסבוק

 

תהליך בניית אתר בפייסבוק

על תכונות השיווק המצוינות של פייסבוק כבר נכתבו שורות רבות לאין ספור, על נתוני הגלישה המדהימים ברשת ועל הימצאותם של גולשי האינטרנט מחצית מזמן הגלישה שלהם ברשת החברתית-כבר דובר.פוטנציאל הנוכחות גם המקצועית ובעיקר יכולות השיווק הוויראלי של פייסבוק, לוקחים את החשיבה העסקית של כל ארגון כמה צעדים קדימה, ונעשית חשיבה ממוקדת גם לפרסום ומיתוג בפייסבוק, תוך שימת דגש מיוחד על איסוף נבון של אוהדים לדף, ובניית מערך שיווק ללקוחות שלכם. ומכאן הדרך קצרה מאוד לשילוב אתר בתוך המערך השיווקי הזה, אתר אינטרנט לכל דבר ממוקם בתוך המסגרת העסקית שלכם בפייסבוק.

 

איך התהליך הזה קורם עור וגידים?
 
תהליך ההקמה דורש בראש ובראשונה מן הסתם, דף אוהדים בפייסבוק, ואם עדיין לא קיים כזה אצלכם, זה הזמן וטוב מוקדם ומהר...מערך הפייסבוק לעסקים נותן למנהל של הדף יכולות שיווק, פרסום וניהול.ההקמה הבסיסית קלה ורובנו יכולים לבצע זאת בקלות יחסית.אבל כדי לייצר תהליכים מתקדמים יותר כמו עיצוב הדף, הטמעת אפליקציות כמו אתר אינטרנט שלם, תידרשו כנראה להשתמש בשירות מקצועי.

מדיה פייס מתמחה בבניית אתרי פייסבוק, החל משלב התכנון והאפיון, דרך עיצוב הפלטפורמה, שילוב האפליקציות והאתר בתוך המערך, טיפול ושליחת מאמרים ותמונות והפצתם הוויראלית.

התחום בו אנו מתמחים הוא בניית אתר מלא בפייסבוק, יצירת כלים מתאימים לניהולו, שידרג הנוכחות של האתר, שילוב אלמנטים וסנכרון בין אתר הבית לבין זה שבפייסבוק.אם אתם רוצים לייצר אלמנט נוסף שיווקי מהמעלה הראשונה, יחד עם יכולות וויראליות מצוינות, להגדיל משמעותית את החשיפה שלכם תוך הגדלת מאגר הלקוחות והכול בפלטפורמה מוכרת וידידותית, זה הזמן להקים אתר בפייסבוק עסקי מעוצב ואיכותי.  

השלבים המוצעים על ידינו:  


  פתיחת דף אוהדים עסקי.(אם עדיין אין...)
  אפיון צרכים ומטרות.
  הכנת מערך עיצובי לדף האוהדים התואם לאתר הבית.
  פיתוח מערכת אתר דינאמית מותאמת לגודל ולדרישות פייסבוק.
  התאמת התכנים והניווט הנדרשים לאתר בפייסבוק (אפיון)
  יכולת להטמיע את האתר תחת מערך הפיתוח של פייסבוק.
  שילוב המודולים (אפליקציות נוספות) הנדרשות לאתר.
  סנכרון המערכות השונות בין האתר לפייסבוק ולהיפך.
  שטח אחסון ודומיין (במידה ואין נציע זאת עבורכם)
  יצירת מערך אוהדים ושיתופים.
  כמובן ביצוע... 

 

הקמה של אתר בפייסבוק, המזוהה עם העסק שלכם, המשתלב ומוטמע בתוך הדפים העסקיים, הופך את אתר הפייסבוק למערכת שיווקית עם פוטנציאל גדול, עם חשיפה מוגברת לקהלים ויעדים חדשים, והופכים את כרטיס הביקור העסקי שלכם למערכת משולבת ודו צדדית, אתר אינטרנט ואתר בפייסבוק.

קראתם?השכלתם? נשמח לקבל לייק וגם שיתוף ושליחה...
רוצים לשתף את המאמר בפייסבוק?